Po vyplnění základních položek záznamu vyplní uživatel položky na dalších listech vztahující se k záznamu vlků pořízené fotopastí.

Ukázka vyplňovaných položek v případě záznamu vlků na fotopasti
Ukázka ideální fotografie vlka z fotopasti

Po vyplnění položek aplikace je povinné nahrát buď fotografii nebo video z fotopasti, které potvrzuje přítomnost vlka na záznamu. Nahrávají se pouze záznamy dokládající a vyobrazující přímo jednoho či více jedinců vlka, možno je přiložit i více záznamů (data o výskytu ostatních živočichů se do aplikace nenahrávají). 

 

Po finalizaci záznamu data odešle stisknutím tlačítka pro odeslání v pravém horním rohu aplikace (šipka směřující vzhůru). Data od všech uživatelů jsou spravována administrátory ČZU v Praze (owad@czu.cz) a Lupus Institut (kontakt@lupus-institut.de). Podle místa zadání nálezu data odchází do národních nálezových databází (DBBW v Sasku či NDOP v ČR).

 

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.