V rámci projektu Česko-Saská informační platforma pro sběr, sdílení a analýzu dat o lužické populaci vlků (OWADIS) vznikla aplikace pro sběr dat o pobytových stopách vlků s názvem Wolf Monitoring Application (WolfMApp). Tato aplikace je ke stažení zde:

 

   

 

Aplikace vznikla za podpory EU a Evropského fondu pro regionální rozvoj v rámci programu Interreg Česká republika – Svobodný stát Sasko 2014-2020 a je určena pro odbornou i laickou veřejnost. Účelem aplikace je usnadnění sběru dat o pobytových stopách vlků v terénu, snížení administrativní zátěže při základním zpracování dat a také rozšíření povědomí veřejnosti o ekologii vlků. 

Aplikace je k dispozici na mobilních telefonech, tabletech i ve webovém prohlížeči (https://wolves-monitoring.web.app). Data lze zadávat v online i offline režimu.

Zde vám přinášíme základní návod pro použití aplikace i pro sběr pobytových stop. Budeme rádi za Vaší zpětnou vazbu i případné dotazy na email: owad@czu.cz

         

 

 

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.