Po instalaci aplikace se uživatel přihlásí pod svým emailem, který je spojen s Google účtem. Přihlašovací obrazovka aplikace WolfMApp.
Úvodní stránka aplikace WolfMApp s přehledem záznamů uživatele (se zatržením ukončené a odeslané do databáze).

Po prvním přihlášení se uživateli zobrazí prázdná úvodní stránka. Zde se po zadání dat bude zobrazovat přehled nálezů uživatele.

Nálezy uživatele mohou být buď ukončené a odeslané do databáze (označené zatržením), nebo záznamy uložené pro pozdější doplnění (bez zatržení).

V pravém horním rohu pod ikonou tří vodorovných čárek se skrývá základní menu s odkazem na zobrazení profilu, nápovědu, či odhlášení. 
Pod odkazem profilu si uživatel může zobrazit zadané informace o sobě případně celý účet odstranit. Po odstranění účtu budou data zachována, dojde k odstranění profilu s osobními údaji uživatele.

 

Každý uživatel má na svém přístroji uloženy pouze vlastní záznamy o pobytových stopách vlků. Po finalizaci záznamu data odešle stisknutím tlačítka pro odeslání v pravém horním rohu aplikace (šipka směřující vzhůru). Data od všech uživatelů jsou spravována administrátory ČZU v Praze (owad@czu.cz) a Lupus Institut (kontakt@lupus-institut.de). Podle místa zadání nálezu data odchází do národních nálezových databází (DBBW v Sasku či NDOP v ČR).

Aplikace je k dispozici na mobilních telefonech, tabletech i ve webovém prohlížeči (https://wolves-monitoring.web.app/). Data lze zadávat v online i offline režimu.

 

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.