Setkání se správci lesů a honiteb

Seminář s představení projektu OWAD správcům lesů a honiteb v oblasti Šluknovska se uskutečnil 12. prosince 2017 od 10:00 v Krásné Lípě. Přibližně dvacítce zástupců mysliveckých sdružení, Lesů ČR, odborných škol a chráněných území v regionu se představili všichni terénní a vedoucí členové projektového týmu. Tříhodinového programu, při němž jsme představili hlavní cíle projektu, historii šíření vlků ve střední Evropě a dosavadní i plánovaný monitoring na Šluknovsku, se zúčastnili také projektoví partneři z Agentury ochrany přírody a krajiny ČR a Musea Görlitz.